UudisedFirmastTootekataloogKaubamärgidTellimisinfoViited
Avalehele
 
PrintSisukord
Tootekataloog
Kontaktandmed

OÜ E-Rigonda         Pärnu mnt.238,Tallinn      avatud E - R 9:00 - 17:00


Extranet
Reklaam

USB pulgale Salvestav DIGIBOX Digilevi vabade kanalite vaatamiseks

Vaata tootetutvustust: E-DIGI DT-2301R tutvustus.pdf

Vaata tootetutvustust: E-Digi DT-2101 tutvustus.pdf

Kaunid "RETRO" raadiod

  


Midagi huvitavat!

Mida teha vanade LP plaatidega?  loe edasi

VITEK-ilt uus hõbedane tootesari "PREMIUM" neile, kes armastavad köögis metallivärvi tooteid. vaata lisa


Tellimisinfo

Kui leidsid meie toodete hulgast midagi, mida ihaldad osta või vajad lisateavet, külasta meie müügisalongi Mureli tn.3, Tallinnas või võta meiega ühendust e-maili, telefoni, faxi teel. Teatame hinna, lepime kokku tasumise ja kauba kättesaamise üksikasjad.

Osta võid ka otse meie lehelt. Märgi leitud toote hinna taha kogus ning aseta toode ostukorvi (selleks klikka hiirega punasele märgile) Kui kõik valitud tooted on korvis, esita tellimus. Nüüd täida väljad oma andmetega, LISAINFO lahtrisse kirjuta kuidas soovid toodet kätte saada (nt. tuled ise kohale, Eesti postiga või SMARTPOSTiga, märgi ka sobivaima SMARTPOSTI automaadi asukoht ( www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks )  ja saada tellimus. Arvuti palub sul enne meile saatmist tellimus üle kontrollida. Kui kinnitad, et kõik on õige, läheb tellimus teele.

Võtame sinuga kindlasti kontakti, saadame arve ja lepime kokku maksmise ning kui vaja siis täpsustame kättesaamise detaile. Pane tähele! Soodsaim ja kiireim viis kauba kättetoimetamiseks on SMARTPOST, sel juhul veohind vastavalt SMARTPOST hinnakirjale (www.smartpost.ee/et/eraklient/pakkide-saatmine/hinnakiri-graafik.html ).

Meie püsikliendid saavad selleks kasutada ka turvalist extranetti.

Extranetti saavad kasutada ainult meie püsikliendid nii kaubaga tutvumiseks, kui ka tellimuse tegemiseks ja meile saatmiseks. Juurdepääsu saamiseks extranetti palume kõikidel püsiklientidel ja asjast huvitatutel võtta ühendust meie firma üldtelefonil või e-maili teel. Tellimiseks sisesta kogus ja klikka hiirega punasele märgile. Edasi toimi vastavalt juhistele.

NB! Extranetis on hinnad käibemaksuga.

E-Rigonda © 2006. Kõik õigused kaitstud
Kodulehe valmistamine - Art Media